Hakkımızda


1997 YILINDA TRABZON HAVALIMANINDA ON ARACI İLE HAYATA BAŞLAYAN CEYHUN RENT A CAR BUGÜN ÖZELLİKLE KARADENİZDE GENİŞ BİR PERSPEKTİFE SAHİP YÜZDE YÜZ YERLİ KARADENİZİN OTO KİRALAMA FİRMASIDIR. TAMAMI YERLİ SERMAYEYLE KURULAN VE YOLUNA SÜREKLİ YENİLİKLER KATARAK, UZMAN VE TUTKULU KADROSU İLE KURUMSAL YAPISI VE HEDEFLERİYLE OTO KİRALAMA SEKTÖRÜNÜN YERLİ MARKASI OLARAK GÜCÜNE GÜÇ KATMAKTADIR.

KARADENİZDE GENİŞ BİR LOKASYONA SAHİP OLAN CEYHUN RENT A CAR 2009 YILINDA SAMSUN ŞUBESİNİ, 2012 YILINDA ORDU ŞUBESİNİ FAALİYETE GEÇİRMİŞTİR. AYRICA TRANSFER,  ŞOFÖRLÜ KİRALAMA HİZMETİ VE 2018 YILINDA EXPRESS SERVİS ADI ALTINDA UYGULAMAYA BAŞLADIĞIMIZ HİZMETİMİZ İLE DİLEDİĞİNİZ HER NOKTAYA ARACINIZI TESLİM EDEREK DAHA GENİŞ KİTLELERE HİTAP ETMEKTEYİZ .ÖNCELİĞİMİZ DAİMA ÖDEDİĞİNİZ PARAYI İHTİYACA EN UYGUN ŞEKİLDE DEĞERLENDİRMEKTİR, HER ARAÇ KİRALAMA ÖNCESİ GÜVENLİK AÇISINDAN KONTROL EDİLMEKTE VE TEMZİLENMEKTEDİR. TEK AMACIMIZ VAR O DA SİZİN MEMNUNİYETİNİZDİR.

ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE SİZLERE DAHA FAZLA HİZMET VERMEK İÇİN 2017 YILINDA KUBALİÇ HOTEL MARKA ADIYLA ORDU GÜLYALI’DA KONAKLAMA HİZMETİ VERMEKTEYİZ. OTELİMİZ ORDU- GİRESUN HAVALİMANINA BEŞ YÜZ METRE UZAKLIKTADIR;

SİZLERİ BEKLİYORUZ…