Hakkımızda


1997 yılında Trabzon Havalimanında 10 araç ile hayata başlayan Ceyhun Rent a Car, bu gün özellikle Karadeniz bölgesinde geniş bir perpektife sahip %100 yerli Karadeniz'in oto kiralama firmasıdır. Tamamı yerli sermaye ile kurulan ve yoluna devam eden Ceyhun Rent a Car, uzman ve tutkulu kadrosu, kurumsal yapısı ve hedefleriyle Karadeniz bölgesinde kısa sürede araç kiralama sektörünün lideri haline gelmiştir. Oto kiralama sektöründe sevgi, mutluluk ve güvenle yoluna devam eden Ceyhun Rent a Car, sağladığı müşteri memnuniyetiyle de zirvede tutulmaktadır.

Karadeniz'de geniş bir lokasyona sahip olan Ceyhun Rent a Car, 2009 yılında Samsun şubesini, 2012 yılında Ordu şubesini faaliyete geçirmiştir. Ayrıca transfer ve şoförlü kiralama hizmetlerimiz ile birlikte müşterilerimiz dilediği şubelere araçlarını teslim edebilmektedirler. Her araç kiralama öncesi müşteri memnuniyetini sağlamak adına araçlarımıza gerekli kontroller yapılmaktadır. 25 yıldır bu sektörde hizmet veren Ceyhun Rent a Car, filosunda 500 den fazla araç ile emin adımlarla ve hedefleriyle yoluna devam etmektedir.

Şirketimiz bünyesinde sizlere daha fazla hizmet verebilmek için 2017 yılında Kubaliç Hotel marka adıyla ORDU'da konaklama hizmetide vermekteyiz.
Otelimiz Ordu-Giresun Havalimanı karşısındadır.